Poppers Turkey İletişim

En Çok Merak Edilen sorular

Müşterilerimizin aklında olan ve en çok tarafımıza yöneltilen soruların cevapları. Bize sormadan bu bölümü lütfen inceleyiniz.

Diğer tüm sorular için Poppers Turkey Sıkça Sorulan Sorular Sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Sitemizde yer alan başta Poppers ürünleri %100 orijinal olup, tüm Poppers ürünleri Avrupa’dan gelmektedir. Diğer ürünler ise; yine ithalatçı ve tedarikçi firma güvencesi altında orijinal olarak satışı yapılmaktadır. Kesinlikle merdiven altı ya da sahte ürünler olmayıp, 3 yıldan uzun bir süredir müşterilerimize orijinal ve yüksek kaliteli ürünler sunmanın haklı gururunu taşımaktayız. 

Sitemizde; MNG Kargo ile Kapıda Nakit Ödeme Şubeden Nakit ya da Kredi Kartı ile Ödeme (Lütfen Belirtin) ve İstanbul içi Aynı gün Motorlu Kurye ile Nakit ödeme ile  teslimat imkanı sunulmaktadır. Ödemelerde MNG Kapıda Ödemelerde 20 TL, İstanbul içi Motorlu kurye ile Nakit kapıda ödemede ise 50 TL ek ücret yansıtılmaktadır. İstanbul içi aynı gün motorlu kurye teslimatlarında saat ve teslimat süresi özel durumlarda fiyatların artabileceğini belirtmek istiyoruz. Hafta sonu, gece teslimatları ve özel teslimat saatlerinde 50 TL x 2 olarak ek ücret talep edilebilmektedir. 

Bu soruyu whatsappdan sormadan önce lütfen bulunduğunuz il, ilçe ve semti açık şekilde belirtin. 🙂

Bulunduğunuz il ve ilçeye göre siparişinizin teslim süresi değişiklik göstermektedir. İstanbul İçindeyseniz ve İstanbul içi Aynı Gün Nakit ödeme seçeneğini seçtiyseniz. Aynı iş gününde kargonuz hazırlanır ve kuryeye verilir. Kurye gelmeden 1 saat önce sizi arayarak musait olup olmadığınızı sorar ve belirtmiş olduğunuz adrese teslimatını gerçekleştirir. Hafta sonu ya da akşam saatlerinde ise, extra kargo ücreti talep edilerek whatsapp üzerinden bizlere ileterek talep ettiğiniz saat aralıklarında gönderimi sağlanabilmektedir.

İstanbul Dışı İse; 2 iş günü içerisinde MNG Kargo ile adresinizde olur. İstanbul ile bulunduğunuz şehir 600 KM’ye kadar 1 iş günü 600 km den sonra 2 iş günü içerisinde bulunduğunuz dağıtım şubesinde olmaktadır. MNG Tarafından yaşanan aksaklık, yoğunluk ya da gecikmelerde lütfen size ilettiğimiz MNG Kargo takip numarası ile kargo durumunuzu takip edebilir ve nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Kargolama aşamasında tüm Poppers ürünleri balon pat pat kullanarak paketlendiği için kırılmaya karşı büyük güven oluşturmaktadır. Balon patpat kullanarak MNG kargoya verilen ürünlerin son 2 yılda 1 paket haricinde hiç bir şekilde kırılma olmamıştır. Şişenin yarım ya da boş çıkması yine 100 üründe 1 yada 2 tane olabilmektedir. Bu durumda bize whatsapp dan aynı gün resim ve video göndererek belirtmeniz gerekmektedir. şişelerin etkisi azalmaması için %80  – %90 arası fabrikasyon dolum vardır. Yarım şişeler ya da boş şişelerin video ve görselini atan müşterilerimize bir sonraki siparişinde %50 indirimli olarak gönderimi sağlanır. Bu durumlarda iade ve bedelsiz değişim malesef müşterilerin suistimali sebebi ile yoktur.

Genelde en çok şikayet olan konulardan biri budur. Kullanıcı, ürünü kullandıktan sonra kapağı açık bırakması, unutması ya da yarım kapatması sebebi ile etki azalmaktadır. Çoğu özellikle yeni kullanıcılar bu durumu ürünün kalitesi ile ilişkilendirse de kullanıcının kapağı tam kapatmaması ile ilgili bir durumdur. Bu konuda dikkatli olmanızı öneriyoruz.

Poppers ürünleri yoğunluk / sertlik durumlarına göre isim farklılıkları göstermekte ve ürün isimlerinin sonunda Hard, Strong, Ultra Strong, Gold ve Black gibi isimlendirme yapılmaktadır. Bazı özel seri ürünlerin yoğunluğu da oldukça başarılıdır. 

Ürün etkisi kişiden kişiye değişiklik gösterdiğini en başta ifade etmeliyiz? Sürekli kullanan kişiler ile ara ara kullanan kişilerde etkileri doğal olarak farklılık göstermektedir. 

Eğer çok sert ve yoğun olmasını istediğiniz ürünler satın almak istiyorsanız, belirtiğimiz üzere, Strong, ultra strong, Hot, black, gold gibi isimlendirilen ürünleri tercih edebilirsiniz. 

Poppers Turkey olarak tüm ürünlerimizin, yoğunluğu etki ve başarısı oldukça iyi olup, ona göre ürünleri stoklarımızda yer veriyoruz. Satış temsilcilerimizden tavsiye almanız net sonuç vermeyebilir. 

Kesinlikle Hayır! Poppers ürünlerini kesinlikle tepkimeye yol açabilecek alkol, kimyasal vb. farklı ürünlerle beraber kullanılması son derece tehlikeli ve sakıncalıdır. 

Poppers Turkey İletişim Bilgileri

Bize Sipariş, ürün bilgisi ya da merak ettiğiniz tüm soruları iletişim kanallarımızdan ulaşarak iletebilirsiniz. Başta Whatsapp hattı olmak üzere, tüm sosyal medya hesaplarımız ile müşterilerimiz ile iletişim halinde olduğumuzu hatırlatmak istiyoruz.

Poppers Turkey Whatsapp Hattı:  

+380 63 862 49 82

Sipariş Hattı :  0506 032 04 69

Adres : Harbiye, Mim Kemal Öke Cad. 34367 Şişli/İstanbul 

(Mağaza Satışımız Yoktur. Sadece İstanbul içi Motorlu kurye ile gönderim sağlanmakta olup, İstanbul dışı Kargo ile kapıda ödeme ile gönderimi sağlanmaktadır.)