Poppers Turkey Yeni Tasarımı ile Sizlerle

Poppers Turkey Yeni Tasarım

PoppersTurkey olarak 2021 ikinci çeyreğine girerken yeni tasarım, geniş, güncel stok yelpazesi, kullanışlı ara yüzü ile kullanıcılarının karşısında. Farklı kampanya ve indirimler sunarken, sürpriz hediyeler ile müşterilerini mutlu etmeyi amaçlayan satış ekibimiz Poppers ürünlerini orijinal satmanın ve diğer yetişkin ürünlerini de stoklarında yer vermenin haklı mutluluğunu taşımaktadır.

Poppers Türkiye ile Sürprizlere Açık Olun

Müşterilerimize gönderdiğimiz ürünler yanında bir çok özel müşterilerimize, yeni gelen müşterilerimize sürpriz hediyeler sepete ilave edilmektedir. Bu sürprizler Poppers ürünleri, yetişkin sprey, krem ve jeller olmakla birlikte daha farklı el dezenfektanı da olabilmektedir.

Sahte & Dolandırıcı Poppers Sitelerine Dikkat

Orijinal Poppers ürünleri satan Türkiye’de 2 tane site olup, bunlar PoppersTR.com ve PoppersTurkey.com olarak belirtmek ister, harici bazı sitelerin sahte ürün gönderdiği, boş kutu ya da farklı ürün göndererek müşterileri mağdur ettiği görülmektedir. Bu noktada kullanıcıların mutlaka dikkat etmesi gerektiği ve bu iki orijinal site dışında alışveriş yaparken çok ama çok dikkatli olması gerektiğini hatırlatmak istiyoruz.

İstanbul içi Motorlu Kurye ile Hızlı Teslimat

İstanbul içi Motorlu kurye ile hızlı teslimat imkanı sunan sitemizde, dilediğiniz adrese, gizli paket şeklinde kapıda nakit ödeyerek ürünü satın alabilme imkanı sunulmaktadır. Bu noktada daha güvenli ve daha hızlı teslimat imkanı sunan sitemizde, gizlilik ilkeleri kapsamında da ürün içeriğini kurye – kargo personeli dahil kimse bilemez.

Sitemizin Yeni Tasarımı ile İlgili Konu Altına Yorum Yapan Herkese 20 TL İndirim

Sitemizin tasarımı, ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili öneri, talep ve değerlendirmelerinizi en az 3 cümle olacak şekilde bu yazı altında ki yorum bölümünde değerlendirme yapan tüm müşterilerimizin mail adresine 20 TL indirim kuponu gönderilecektir. Yorumlarınız yayınlandığında mail adresi asla gözükmez.

Poppers Turkey Yeni Tasarımı ile Sizlerle” yazısında bir düşünce

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir