Poppers Turkey Sıkça Sorulan Sorular

PoppersTurkey.com sitemiz iletişim kanallarından müşterilerimizin bize yöneltiği en çok sorulan soruları bu sayfamızda sizler için cevapları ile derledik. Whatsapp üzerinden sorulan soruları bu linki sizlerle paylaşarak cevaplarına ulaşabileceksiniz.

Sitemizde yer alan başta Poppers ürünleri %100 orijinal olup, tüm Poppers ürünleri Avrupa’dan gelmektedir. Diğer ürünler ise; yine ithalatçı ve tedarikçi firma güvencesi altında orijinal olarak satışı yapılmaktadır. Kesinlikle merdiven altı ya da sahte ürünler olmayıp, 3 yıldan uzun bir süredir müşterilerimize orijinal ve yüksek kaliteli ürünler sunmanın haklı gururunu taşımaktayız.

Sitemizde; MNG Kargo ile Kapıda Nakit Ödeme Şubeden Nakit ya da Kredi Kartı ile Ödeme (Lütfen Belirtin) ve İstanbul içi Aynı gün Motorlu Kurye ile Nakit ödeme ile  teslimat imkanı sunulmaktadır. Ödemelerde MNG Kapıda Ödemelerde 20 TL, İstanbul içi Motorlu kurye ile Nakit kapıda ödemede ise 50 TL ek ücret yansıtılmaktadır. İstanbul içi aynı gün motorlu kurye teslimatlarında saat ve teslimat süresi özel durumlarda fiyatların artabileceğini belirtmek istiyoruz. Hafta sonu, gece teslimatları ve özel teslimat saatlerinde 50 TL x 2 olarak ek ücret talep edilebilmektedir. 

Bu soruyu whatsappdan sormadan önce lütfen bulunduğunuz il, ilçe ve semti açık şekilde belirtin. 🙂

Bulunduğunuz il ve ilçeye göre siparişinizin teslim süresi değişiklik göstermektedir. İstanbul İçindeyseniz ve İstanbul içi Aynı Gün Nakit ödeme seçeneğini seçtiyseniz. Aynı iş gününde kargonuz hazırlanır ve kuryeye verilir. Kurye gelmeden 1 saat önce sizi arayarak musait olup olmadığınızı sorar ve belirtmiş olduğunuz adrese teslimatını gerçekleştirir. Hafta sonu ya da akşam saatlerinde ise, extra kargo ücreti talep edilerek whatsapp üzerinden bizlere ileterek talep ettiğiniz saat aralıklarında gönderimi sağlanabilmektedir.

İstanbul Dışı İse; 2 iş günü içerisinde MNG Kargo ile adresinizde olur. İstanbul ile bulunduğunuz şehir 600 KM’ye kadar 1 iş günü 600 km den sonra 2 iş günü içerisinde bulunduğunuz dağıtım şubesinde olmaktadır. MNG Tarafından yaşanan aksaklık, yoğunluk ya da gecikmelerde lütfen size ilettiğimiz MNG Kargo takip numarası ile kargo durumunuzu takip edebilir ve nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.